klub FARMACON Sosnowiec 

FARMACON

SOSNOWIEC : ROZRYWKA : KLUBY  • Informacje ogólne

Ranking obiektów

najpopularniejsze | najlepsze

The Cinnamon (zamknięty)3,9/ 685/ 231553 *
BLUE STAR (nie istnieje)4,3/ 10/ 147384 *
HEAVEN CLUB (zamknięty)3,3/ 8/ 147120 *
Toro2,6/ 8/ 130684 *
Face Club ( dawniej Nu...3,8/ 9/ 128007 *
Zwiążmnie3,7/ 7/ 101078 *

* ocena / liczba głosów / liczba odwiedzin

FARMACON
adres:

SOSNOWIEC ul. Ostrogórska 30

OCENA: 3,6/6 (165)
  • Wasza ocena 3,6/6
Słowa kluczowe:
Kategorie: klub

Klub studencki farmacon ulokowany jest pod akademikami wydziału farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W swej otwartej dla wszystkich studentów formie istnieje już od 1999 roku. Jest to jeden z nielicznych klubów w województwie śląskim który ma tak długi staż swego funkcjonowania i jest to najdłużej istniejący klub Zagłębia.

Przez wszystkie te lata miejsce to cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem wśród "braci studenckiej" i nie tylko, bo chętnie wracają tu także Ci którzy już zakończyli swą przygodę ze studiami. Jest to miejsce w którym można usłyszeć każdy rodzaj muzyki w myśl zasady "dla każdego dj zagra coś dobrego".

W Farmaconie można nie tylko potańczyć, posłuchać muzyki lub napić się dobrego nie drogiego piwka, w klubie znajdują się piłkarzyki w które można pograć za free, odbyły się tu także dwukrotnie otwarte mistrzostwa Polski. Grali tu najlepsi zawodnicy w świecie. By wejść do klubu należy spełniać pewne selekcyjne wymogi, których celem jest przestrzeganie najważniejszej zasady panującej w klubie, brzmiącej: BEZPIECZNA ZABAWA DLA WSZYSTKICH.

W ciągu roku w klubie odbywają się cyklicznie tematyczne imprezy. Do najpopularniejszych należy: IBIZA PARTY - impreza o niepowtarzalnie egzotycznym wystroju, odbywająca się na powitanie i zakończenie wakacji. SWEET PARTY - impreza która odbywa się w miesiącu wrześniu na której w klubie można za free opychać się słodkimi frykasami. HELOWEEN PARTY - impreza z niepowtarzalnie i ciekawie "przerażającym"wręcz teatralnym wystrojem. Co roku w miesiącu październiku odbywają się kolejne urodziny kluby - jest to impreza na której "SOLENIZANT" rozdaje prezenty swym wiernym klubowiczom. W klubie także jest możliwość ORGANIZOWANIA IMPREZ ZAMKNIĘTYCH, tj: 18-tki, PÓŁMETKI, OTRZĘSINY, ZAKOŃCZENIA ROKU i inne imprezy grupowe. SOLENIZANCI ORGANIZUJĄCY ZAMKNIĘTĄ IMPREZĘ 18-STKOWĄ BĘDĄ MIELI MIN. 15 % ZNIŻKI NA KURS PRAWA JAZDY W CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW F1 W SOSNOWCU.

Klub farmacon a pośrednio jego klienci od lat na stałe wspierają Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla dzieci z dysfunkcją psycho ruchową imienia Jana Pawła II w Dąbrowie Górniczej Fundacje LIVER. W klubie odbywają się często imprezy charytatywne na rzecz rożnych potrzebujących osób lub organizacji. Wyznajemy zasadę że NAWET TWOJA ZABAWA ORAZ PICIE MOŻE ROZWESELIĆ I URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE - w ten sposób osoby bawiące się w Farmaconie pośrednio poprzez zabawę wspomagają rożne organizacje pomagające tym którzy tej pomocy potrzebują.

Email Email : info@farmacon.pl
Telefon kom. : 501 401 295
Openhours Godziny otwarcia : wtorek od 20.00 do max. 3.00czwartek od 20.00 do min. 4.00piątek od 20.00 do min. 5.00sobota od 20.00 do min 5.00.
Phone Telefon : (032) 292-55-41/4 wewn. 208
Www www : www.farmacon.pl


Kategorie: klub


[56850]

wydarzenia RSS

wydarzenia archiwalne

zobacz również

Zanzibar
klub - Sosnowiec ->
Hakuna Matata
klub - Sosnowiec ->
U Wilców
klub - Sosnowiec ->
klub - Sosnowiec ->
klub - Sosnowiec ->
Restauracja Klub Inferno
klub - Sosnowiec ->

komentarze
Comment Zostaw komentarz

Zostaw komentarz:


Nie bądź anonimowy. Najlepiej Zaloguj się lub dokonaj rejestracji jeżeli jeszcze nie posiadasz konta.
Otrzymasz profil dzięki któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz mieć również dostęp do newslettera, forum dyskusyjnego oraz możliwość dodawania nowych miejsc i wydarzeń do portalu.

Autor (wymagany):


Email (wymagany - nie będzie publikowany):


Twój komentarz: